Sari la conținut

Știri · Alba

Un bărbat din Sebeș a fost prins conducând un autoturism neînmatriculat

În această dimineață, la ora 06,50, poliţiştii Secţiei 7 Poliţie Rurală Sebeş, au oprit pentru control, pe raza…

Un bărbat din Sebeș a fost prins conducând un autoturism neînmatriculat

În această dimineață, la ora 06,50, poliţiştii Secţiei 7 Poliţie Rurală Sebeş, au oprit pentru control, pe raza municipiului Sebeş, un autoturism condus de S.M., de 46 de ani, din Sebeş.În urma verificărilor efectuate, poliţiştii au constatat că autoturismul condus de bărbat nu este înmatriculat în circulaţie, motiv pentru care pe numele lui S.M. au fost întocmite actele premergătoare cercetării sub aspectul comiterii infracțiunii de conducere pe drumurile publice a unui autovehicul neînmatriculat.

Articole asociate