Ieri la ora 16,45, pe strada Morii din Aiud, poliţiştii din Aiud l-au depistat pe G.V., de 18 ani, din Aiud, care conducea un autoturism a cărui autorizaţie provizorie de circulaţie era expirată din luna iulie 2013.Faţă de conducătorul auto a fost întocmit dosar penal sub aspectul comiterii infracțiunii de conducere a unui autovehicul neînmatriculat.
Știri · Alba
Autoturism neînmatriculat, depistat în trafic pe o stradă din Aiud
Ieri la ora 16,45, pe strada Morii din Aiud, poliţiştii din Aiud l-au depistat pe G.V., de 18…









